Корзина
91 отзыв
+380503091033
+380681976782
+380577129092
Миючі засоби для дому, клінінгу, HoReCa та промисловості
Корзина

Засоби для хімчистки килимів і м'яких меблів

Засоби для хімчистки від виробника

Якісна хімія для килимів і м'яких меблів

Універсальні і економічні засоби для хімчистки, розроблені з урахуванням всіх вимог українського ринку. Ідеально справляються із забрудненнями будь-якої складності. Постійна наявність і швидка доставка по всій Україні.

Оценить средства
 

Топ продаж

Современное средство для профессиональной чистки ковров. Отлично зарекомендовало себя при работе с ворсом из любого материала. . Шампунь для прання килимів Flotar Сучасний засіб для професійного чищення килимів. Відмінно зарекомендувало себе при роботі з ворсом з будь-якого матеріалу. Специальное средство для усиления эффективности шампуня Flotar. Позволяет справиться с серьезными загрязнениями без рисков для ковра. М'який підсилювач для прання килимів Flotar+ Спеціальний засіб для посилення ефективності шампуню Flotar. Дозволяє впоратися з серйозними забрудненнями без ризиків для килима. Мощное решение для очистки самых сильных ковровых загрязнений. Используется только с материалами ворса, стойкими к химии. Жорсткий підсилювач для прання килимів Flotar++ Потужне рішення для очищення найсильніших килимових забруднень. Використовується тільки з матеріалами ворсу, стійкими до хімії.

Чому варто звернутися в PRIMATERRA?

Ми - національний виробник першокласної хімії для клінінгових і HoReCa потреб. Наша продукція мало залежить від імпорту.
Реалізуємо широкий спектр професійних засобів власної розробки, які ні в чому не поступаються зарубіжним аналогам.
Маємо в своєму розпорядженні усіма дозвільними документами та сертифікатами якості, в тому числі міжнародного рівня — ISO 9001:2015.
Регулярно проводимо майстер-класи з провідними фахівцями клінінгу. Готові ділитися досвідом з починаючими компаніями.

В каталог хімії

Сучасні засоби для справжніх професіоналів хімчистки та клінінгу

Актуальність

Випускаючи продукт, ми врахували безліч вимог і побажань від клієнтів з усієї України. Ми пропонуємо оптимальне рішення для нашого ринку.

Якість

Контроль якості відбувається на всіх етапах виробництва: від закупівлі сировини і тари, до випуску готової продукції.

Ефективність

Ми створили унікальну формулу шампуню для прання, дбайливо і ретельно справляється з забрудненнями. Для складних завдань передбачені підсилювачі.

Варіативність

Кілька варіантів тари дозволяють підібрати оптимальний обсяг як для домашнього, так і для професійного використання.

Ознайомитися з варіантами

Обзавестися необхідними засобами просто!

Зробіть замовлення в електронній формі
Підтвердіть покупку по телефону
Сплатіть товар обумовленим способом
Отримайте замовлення в відділенні перевізника

PRIMATERRA — бездоганна хімія, яка ідеально підходить для українського ринку

Вибирайте економічні і ефективні засоби для хімчистки!

Замовляйте необхідні вам засоби в зручному обсязі із запропонованого нижче каталогу або телефонуйте для обговорення великих поставок.

 

Як відмити килим?

Буває досить проблематично відмивати килим від плям. Чай, кава, різні солодкі напої або залишки їжі, можуть надовго залишитись на килимі під ногами. Пил, жир, сажа, забруднення, які містять білки, частинки землі і т.п. теж є серйозними проблемами для деяких.

Професійні засоби для прання килимів або дорогі, або неефективні і буває, що при очищенні забруднення не виводяться повністю, залишаючи ледь помітні плями. Це, звичайно ж, не вихід. Таке буває через низький ефект флотації, коли поверхня очищається частково.

Флотація  - це один з методів відділення мінералів від порожньої води, який заснований на здатності мінералів утримуватися на поверхні.

Тобто під час чищення килимів, використовуючи звичайні засоби, забруднення спочатку піднімаються, а потім знову осідають назад.

Так все ж, як почистити килим?

Ми пропонуємо скористатися професійним шампунем для прання килимів Flotar.

Його особливість полягає в тому, що він має високий флотаційний ефект - через піну бруд не осідає на поверхні. Відмінно працює в широкому діапазоні жорсткої води, і температурі від +3°С.

Даний засіб добре підійде для килимів з:

 • Вовною
 • Ворсом
 • Поліпропілену
 • Поліаміду
 • Акрилу і інших, стійких до намокання, волокон

Крім цього він Вам дасть можливість:

 1. Не турбуйтесь о килимах, так як він досить делікатний до поверхонь.
 2. Використовувати не тільки для професійних цілей, а й для домашніх.
 3. Заощадити час, адже засіб швидко вбирається в поверхню, що дозволяє йому швидше приступити до очищення.
 4. Відмиває практично будь-яке забруднення завдяки підсилювачів Flotar+ и Flotar++.

«Flotar+» – це м'який підсилювач основного розчину для органічних волокон, дозволяє збільшити активність розчину до частинкам землі, сажі, асфальту, бітуму, жирних забруднень, дрібно і крупнодисперсних порошків, за рахунок ефективної синергії ПАР.

«Flotar++» – це жорсткий підсилювач основного розчину для синтетичних волокон. До його складу введені компоненти, які підсилюють загальну очищувальну здатність розчину, а також активність до забруднень, які містять жир, частинки землі і побутового пилу.

Застосування: розчин шампуню в концентрації 50-100мл на 10 літрів води в залежності від інтенсивності забруднення виробу.

Є фасування: ,  і 10л кожного з цих засобів.
Для того щоб купити миючий засіб або для більш докладної консультації потрібно:
 • Зателефонувати за вказаним номером телефону.
 • Залишити заявку на сайті.