Корзина
91 отзыв
+380503091033
+380681976782
+380577129092
Миючі засоби для дому, клінінгу, HoReCa та промисловості
Корзина

Розпилювачі, дозатори миючих засобів

Для використання розчинів концентрованих препаратів необхідні розпилювачі і дозатори миючих засобів. Залежно від складу препарату, необхідно використовувати ємності, виконані з різних видів пластику.

 

Універсальні розпилювачі

 

Пластик, використовуваний для даної категорії розпилювачів, дозволяє використовувати робочі розчини з будь-яким складом. Основними функціями пульверизатора є розпорошення і режим струменевого подачі. Розпилювач оснащений обмежувачем, який перешкоджає випадковому викиду розчину. Спеціальний тригер оснащений пульверизатор для кислотних і нейтральних миючих засобів.

 

Пластикові дозатори для миючих засобів

 

Для зручності і точності приготування робочих розчинів, варто користуватися дозатором. На стінках ємності є ділення, які допомагають контролювати огляду на наявний обсяг коштів. Пластик, з якого виготовлено даний виріб, розрахований на лужні, нейтральні і кислотні засоби.

 

Переваги співпраці з компанією PrimaTerra

На сайті виробника представлені не тільки концентрати, а й ємності і розпилювачі для використання похідних робочих розчинів. Вся продукція сертифікована, що дозволяє її застосовувати в промисловості, а також для обслуговування громадських місць. Щоб оформити замовлення, необхідно зателефонувати за вказаним номером телефону або залишити заявку на сайті. Для оптових покупців надаються спеціальні умови.